O MNIE


Cześć,
Nazywam się Katarzyna Dąbrowska i od prawie dwóch lat tworzę recenzje książkowe oraz z rzadka filmowe, które znajdziecie przede wszystkim tu, na blogu.
Recenzje zrodziły się w mojej głowie z totalnego przypadku i do tego stopnia mi się spodobała ta działalność, że trwa do dziś.

Czytam dużo i staram się nie ograniczać względem gatunków, choć w domowej biblioteczce przeważa fantastyka oraz ya, ale największą frajdę sprawia mi zagłębianie się w thrillery psychologiczne :)
Moim marzeniem jest posiadać dom z małą biblioteczką. A najlepiej, żeby ten był wybudowany gdzieś w górach. Względnie nie pogardzę domem na Wyspach Owczych.


Uwielbiam też rzeczy nieoczywiste i retro jak choćby płyty winylowe, Mustangi z lat 60 i 70 czy też fotografię analogową - szczególnie czarno-białe kadry do mnie przemawiają.

Poza tym zbieram kubki, jestem uzależniona od kawy z mlekiem i wszystko co kocham znajduje się w górach.
Po co jest blog?

Blog ten, typowo recenzencki, oparty również na tematach okołoksiążkowych ma na celu przybliżenie opinii na temat przeczytanych przeze mnie książek. Opinie te mogą zachęcić do kupna, bądź obiektywnie ocenić daną pozycję i ustrzec przed wydaniem niepotrzebnie pieniędzy.
Dodatkowo również ukazują się opinie na temat obejrzanych filmów opartych na postawie książek, jednakże ta część bloga ma być wyłącznie dodatkiem do zasadniczej części treści blogowych.


Facebook | Instagram | corlisshdove@gmail.com